עורך דין ונוטריון יעקב מוסל מתמחה במתן ייעוץ משפטי וליווי לצורך רכישת קרקע חקלאית להשקעה ביבנאל. אם אתם מחפשים הזדמנות להשקעה בטוחה, צרו קשר ואשמח לעמוד לרשותכם.קרקע חקלאית להשקעה - עורך דין ונוטריון יעקב מוסל
 
 
 
 
 
עורך דין ונוטריון יעקב מוסל
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קרקעות להשקעה

 
 

קרקע חקלאית להשקעה

 
מחפשים השקעה משתלמת בתחום הנדל"ן? האם שקלתם פעם להשקיע כסף בקרקע? זקוקים לאיש מקצוע אמין ומנוסה, שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ובזמן הנכון? עו"ד יעקב מוסל מתמחה בדיני מקרקעין, והוא יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לצורך ביצוע עסקה טובה.
 

במשרדו של עו"ד מוסל תמצאו את כל הדרוש לכם:

 
  • ניסיון רב שנים בתחום דיני מקרקעין
  • מידע מקיף אודות קרקעות להשקעה ביבנאל
  • שירות איכותי ואמין עבור הלקוחות
  • ביצוע של כל הבדיקות הרלוונטיות לפני הרכישה
 

 

מהי קרקע חקלאית להשקעה?

 
 
 
קרקע חקלאית להשקעה ביבנאל
 
 
 
לכל הקרקעות במדינת ישראל ישנו ייעוד מסוים, שנקבע על ידי מנהל מקרקעי ישראל. ישנה קרקע המיועדת לבנייה, קרקע לצרכים מסחריים וקרקע חקלאית. הקרקע החקלאית זולה באופן משמעותי מקרקע לבנייה.

כשמדובר על קרקע חקלאית להשקעה, הכוונה היא לרכישה של קרקע חקלאית, מתוך מטרה להמתין להפשרתה לבנייה. במקרים בהם הקרקע משנה את הייעוד שלה, הערך שלה עולה בעשרות ואף במאות אחוזים, ובעל הקרקע הופך לעיתים לאדם עמיד ביותר.
 

מהן הסכנות שבהשקעה בקרקע חקלאית?

 
קרקע חקלאית להשקעה טומנת בחובה סיכונים גדולים, אך גם פוטנציאל רב. חברות המשווקות את החלקות יוצרות בקרב הלקוחות הפוטנציאליים תחושה שכבר קיימות תוכניות ריאליות להפשרת הקרקע, כך שההשקעה עומדת להשתלם בטווח הזמן הקרוב. עם זאת, המציאות מתבררת הרבה פעמים כמורכבת יותר.

אין זה קשה לאתר מידע אודות הפשרה צפויה של קרקע חקלאית לבנייה, שכן המידע נגיש לציבור הרחב. עם זאת, זמינותו של המידע הזה בא לידי ביטוי בעלויות גבוהות של הקרקע עוד בהיותה קרקע חקלאית. 

מעבר לזאת, לעיתים קרובות משווקות קרקעות חקלאיות שהלכה למעשה לא יכולות להיות מופשרות לבנייה בשל קרבה לאובייקטים ביטחוניים או בשל אילוצי נוף אלו או אחרים. מכל הסיבות הללו, השקעה בקרקע חקלאית עלולה להתברר כהפסד כסף.
 

היערכו נכון להשקעה

 
בכדי להשקיע נכון בקרקע חקלאית, חשוב ביותר לפנות לעורך דין מקרקעין מקצועי וותיק, כזה שמתמחה בתחום, ורצוי גם באזור שבו אתם מתעניינים. עורך הדין יבחן את התוכניות הקיימות לגבי הקרקע, כמו גם יבדוק את הסבירות לשינוי ייעודה של הקרקע.

עו"ד יעקב מוסל מתמחה בתחום הנדל"ן, והוא ישמח לספק לכם את כל השירות והייעוץ הדרוש לכם בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה. עו"ד מוסל מתמחה בעיקר באזור יבנאל, וישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יעקב מוסל - עורך דין ונוטריון  |  המושבה יבנאל - ת.ד 450 , מיקוד 15225  |  טל': 6708471 - 04  |  פקס: 04-6708388  |  נייד: 052-2423887  
דוא"ל: musel@zahav.net.il